logo

EgeTes Bilgi İşlem Mak. ve Yaz. Dan. Tic. A.Ş.

www.egetes.com.tr | satis@egetes.com.tr

This is an example of a HTML caption with a link.
deneme
 
     
   


Şirket Profilimiz,

Kişisel Bilgisayar alanında ve Bilgi İşlem sektöründe, kesintisiz müşteri
memnuniyeti amacında olan EGE-TES bilgisayar şirketi 1995 yılında kurulmuştur.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmeti olan kişilerce kurulan Ege-tes, tecrübe ve bilgisini yeni müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Kuruluşundan kısa bir süre sonra Ege’de 1000’in üzerinde müşteri portföyüne sahip olmuş, tüm yatırımlarını ve personellerini daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için kullanmıştır.
Microsoft sertifikalı ve Netsis Onaylı Destek Uzmanları ile çalışan Ege-Tes, Teknik Servis,
Satış ve Netsis olmak üzere 3 departman, 20 personel ve 4 Servis aracı ile sadece İzmir ve çevre ilçelerine ve Manisa bölgesine servis vermektedir.

Genç ve dinamik Satış gurubu ile teknolojiyi takip ederek, dünyaca tanınan markalar arasında sizlere seçkin ürünleri önererek, yeni kurulacak Bilgisayar sistemlerinizde alt yapıdan başlayarak, Network ve işletim sistemlerinize kadar sizin için ve size özel projeler sunmaktadır.

Ege-Tes bilgisayar, sistemlerinizin kesintisiz ve sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Donanımla ilgili istenen servislerde sorun çağrı anında tespit edilerek gerekli ürün desteği ile yerinde ve zamanında çözüm üretmektedir.

Teknik Servisimiz Satış Departmanı’nın ürettiği kesinleşmiş Projelerin, altyapıdan (LAN ve WAN) başlayarak, Terminal, Server gibi cihazların ve gerekli işletim sistemlerinin kurulumunu yaparak, sisteminizi ve datalarınızı güvence altına almak için gerekli olan güçkaynağı, yedekleme sistemleri ve antivirüs yazılımlarını da kurmaktadır.

Ege-Tes, Ege’nin en çok satan ticari paket programı olan Netsis’i tercih etmiştir. Netsis bir işletmede muhasebe başta olmak üzere üretim, yönetim ve insan kaynakları departmanlarının tüm isteklerine cevap verebilecek detaylı ve sürekli gelişen bir yazılımdır.

Netsis departmanımız Satış ve kurulum sonrası eğitimleri tamamlar ve işletmelerin kullanım sırasında

   
 

oluşabilecek kullanıcı hataları ya da teknik donanımdan kaynaklanan hataları, telefon desteği ile çözüme ulaştırır, telefon desteği ile çözülemeyecek ciddi problemleri ise yerinde çözer.

 

 

 
 

 

           
alt

Anasayfa Netsis Kampanyaları Referanslarımız Teamviewer.com Profilimiz.pdf
Hakkımızda Bayiliklerimiz Son Projelerimiz Ammyy.com Kredikartı.pdf
Hizmetlerimiz Webmail Gazetes Netsis.com.tr Versiyon.pdf
İletişim Web Kontrol Panel facebook KerzzPos.com.tr